--- ARTYKUŁ SPONSOROWANY ---

Psychoterapia Warszawa Ursynów. Centrum-Ja

Centrum-Ja
02-796 Warszawa Ursynów
ul. Wąwozowa 25/1
tel: 22 448 22 98

Funkcjonowanie w świecie początku dwudziestego pierwszego wieku nie jest prostym zadaniem i z całą pewnością stanowi nie lada wyzwanie. Z problemami codzienności musimy borykać się bez względu na płeć i wiek, nie raz zdaje nam się przy tym, że nie mamy szans na to, aby je rozwiązać. Wyjściem z sytuacji nie jest przy tym również udawanie, że problemy te nie istnieją, podobne podejście nie tylko ich bowiem nie rozwiązuje, ale nawet przyczynia się do tego, że wyzwania narastają i stają się coraz trudniejsze do pokonania. W pewnym momencie jasne wydaje nam się to, że nie poradzimy sobie z nimi bez pomocy osoby bardziej doświadczonej. W takim wypadku możemy rozczulić się nad sobą i naszym trudnym losem, możemy jednak również odwołać się do doświadczeń psychologa.

Mieszkańcy Warszawy mają w tym wypadku ułatwione zadanie, już od połowy 2002 roku na terenie stolicy (dzielnica Ursynów) działa bowiem poradnia psychoterapeutyczna i rodzinna znana jako Centrum-Ja. Osoby, które korzystają z pomocy oferowanej przez jej pracowników zwracają uwagę przede wszystkim na duże doświadczenie charakterystyczne dla zatrudnionych tu pedagogów, psychologów, psychoterapeutów i terapeutów, jak jednak łatwo się domyślić, nie tylko ono sprawia, że poradnia z roku na rok cieszy się coraz większym uznaniem w oczach kolejnych pacjentów.

Osoby, którym trudno jest poradzić sobie z problemami generowanymi przez życie rodzinne i zawodowe bardzo często ubolewają nad tym, że nie mogą liczyć na zwykłe ludzkie zrozumienie. W Centrum-Ja mają je zagwarantowane, nie muszą przy tym obawiać się, że terapeuta lub psycholog potraktuje ich problem szablonowo. Zrozumienie dla indywidualnych potrzeb pacjenta oraz tych cech, które wyróżniają go na tle innych osób oczekujących wsparcia ze strony specjalisty jest znakiem rozpoznawczym każdego profesjonalnego terapeuty, a przecież poradnia psychologiczna i rodzinna z tak dużą tradycją nie zdecydowałaby się na zatrudnienie innej osoby. Wszystkie spotkania z psychologiem odbywają się zresztą w atmosferze, w której dominuje zrozumienie i serdeczność, pacjent może przy tym liczyć na anonimowość oraz na to, że żaden szczegół dotyczący jego spraw osobistych nie trafi do wiadomości osób postronnych.

--- ARTYKUŁ SPONSOROWANY ---
Oblicz swoje BMI!

Więcej o wskaźniku masy ciała (BMI) na stronie http://bmi.westld.com